Jakość i profesjonalizm

ZADOWOLONE DZIECI

Najważniejsza dla nas jest dobro dzieci i jakość ich obozowych przeżyć oraz doświadczeń. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby wypoczynek Państwa dziecka był na najwyższym poziomie! Opinie rodziców i zdjęcia z naszych obóz znajdują się na facebooku Samuraj Camp.


Wysoka jakość

ATRAKCYJNA CENA

Zakwaterowanie wykraczające poza standard obozowy i profesjonalna, doświadczona kadra. Cena za wyjazd zawiera wszystkie wstępy, dlatego dzieci należy zaopatrzyć tylko w kieszonkowe. Koszt naszych obozów mimo tak atrakcyjnego programu rekreacyjnego jest dużo niższy od innych tego typu wyjazdów.


Kompetentna kadra

WYJĄTKOWA OPIEKA

Nasi wychowawcy obozowi to doświadczeni i wykształceni pedagodzy, animatorzy zajęć, oraz instruktorzy. Wspólnie tworzymy Grupę Samuraj, gdzie rozwijamy kompetencje ponad półtysiąca dzieci w zakresie sztuk walk (taekwon-do), samoobrony, umiejętności społecznych i osobowościowych, a także zdrowych stylów życia.


Wysoki standard ośrodków

UDANY WYPOCZYNEK

Wybieramy tylko ośrodki wypoczynkowe, które spełniają wysokie kryteria dotyczące bezpieczeństwa i wyposażenia. Standardowo do dyspozycji uczestników naszych obozów są: komfortowe 3 lub 4 osobowe pokoje z łazienkami, sale dydaktyczne, boisko do siatkówki i koszykówki, boisko do piłki nożnej, tenis stołowy oraz basen. Zwracamy też uwagę na wyżywienie, aby jego jakość sprawiała, że nawet największe niejadki będą mieć pełne brzuchy :). Dzieci mają też stały dostęp do wody lub ciepłej herbaty.


Całodobowa opieka medyczna i wychowaców

BEZPIECZNIE

Bezpieczeństwo to dla nas podstawa. Wszyscy obozowicze znajdują się pod całodobową opieką pedagogiczną i medyczną. Podczas kąpieli w morzu, na basenie o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży zawsze dba ratownik oraz wychowawcy. Podczas treningów obozowicze otaczani są przez naszych doświadczonych instruktorów fachową opieką. Samuraj Camp zapewnia ponadto na okres pobytu ubezpieczenie NNW.


Nowoczesne autokary

KOMFORTOWO

Przewóz dzieci i młodzieży odbywa się nowoczesnymi w pełni klimatyzowanymi autokarami. Stale współpracujemy z firmą transportową RICARDO, która zatrudnia zawodowych, sprawdzonych kierowców. Możecie Państwo być pewni, że Wasze dzieci będą podróżować bezpiecznie i w komfortowych warunkach.


DODATKI I PREZENTY

Podczas trwania obozu codziennie publikujemy fotorelacje z jego najważniejszych wydarzeń. Dodatkowo każdy jego uczestników bezpłatnie otrzymuje od nas czapeczkę, koszulkę lub bluzę oraz certyfikat uczestnictwa. Dla dzieci, które zechcą wziąć udział w dodatkowych zajęciach kulturalno-sportowych przygotowaliśmy puchary lub specjalne odznaczenia.