O NAS


Samuraj Camp to obozy dla dzieci i młodzieży, które organizujemy już ponad 10 lat. Nasze obozy powstały z pasji do sportu i przygody, którą chcemy przekazać uczestnikom naszych campów.
Specjalnie z myślą o najlepszym spędzaniu czasu stworzyliśmy tematyczne profile, które pozwolą przenieść się w pełny fantazji i radości świat.

Wyjątkowe miejsca, wykwalifikowana kadra oraz mnóstwo atrakcji to gwarancja niesamowitej i bezpiecznej przygody.

Samuraj Camp w liczbach

7,200 dni na obozach

4903 uczestników

1,0000 uśmiechów

Przez lata organizacji wyjazdów posiadamy sprawdzonych partnerów z którymi współpracujemy, a nasza kadra to wychowawcy z powołania większość z nich na codzień pracuję z dziećmi i młodzieżą.


CZEGO UCZY SAMURAJ CAMP?KOMPETENCJE

Dzięki naszym wyjazdom Twoje dziecko nauczy się spędzać czas w grupie, w której zabawa, nabywanie nowych umiejętności czy wspólne odkrywanie świata sprawi mu wielką przyjemność.SAMODZIELNOŚĆ

Bez rodziców jest inaczej. Teraz dziecko samo będzie decydować ile zje, w co się ubierze i jak spędzi wolny czas. Oczywiście zawsze może liczyć na naszą pomoc, ale w większości przypadków nie jest ona potrzebna.ZADOWOLENIE

Na Campie liczy się głównie aktywny wypoczynek. To tutaj dziecko polubi nowe gry i zabawy, nauczy się obozowych piosenek i miło spędzi czas realizując program.ROZWÓJ

Dziecko będzie mieć świadomość że jest ważne dla grupy, potrzebne. Ponieważ cały czas będziemy spędzać wspólnie. Zdrowa rywalizacja i zasady fair play to główne zadania nauczenia dziecka na Campie.


Serdecznie zapraszamy do rezerwacji poprzez naszą dedykowaną platformę.

Aby dokonać rezerwacji na obozy lub półkolonie należy założyć konto uczestnika w platformie (w przypadku uczestników Klubu Samuraj nie ma takiej potrzeby – dane do logowania są takie same).

Do założeniu konta, dodajemy uczestnika/ów, kolejno wybieramy wydarzenie obóz/półkolonia i dokonujemy płatności zadatku poprzez serwis Autopay.

Po dokonaniu procedury otrzymacie Państwo wiadomość email z dalszą instrukcją.

PLATFORMA DO REZERWACJI

W przypadków pytań lub problemów technicznych zapraszamy do kontaktu z biurem, które jest czynne od poniedziałku do piątku od 6:00 do 23:00 oraz sobota-niedziela od 8:00 do 16:00. Adres: Samuraj Camp ul.Bałtycka 19, 51-109 Wrocław

Dokumentacja Podstawowa – LATO 2024

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

T: 513 511 678

E: bok@grupasamuraj.pl